Yorgan Yıkama

Yorganlarımız senenin çok büyük bir bölümünde kullandığımız ve tüm gece boyunca temas ettiğimiz eşyalarımızdandır. Bu durumda yorganlarımızın temizliğinin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

 

Yorganlarımız temiz görünseler de aslında gözle görmediğimiz zararlı mikroorganizmalarla dolu olabilirler. Bu mikroorganizmalara tüm gece boyunca temas etmemiz ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Özellikle çocuklar, bebekler ve yaşlılar için kullandığınız yorganın temizliği çok önemlidir.

 

Peki yorgan temizliğimizi nasıl sağlayacağız?

 

Yorganlarınızın temizliği uygun makineler ve deterjanlar ile yapılmalıdır. Ecem halı yıkama olarak son teknoloji çamaşır makinelerimizde bitkisel deterjanlar kullanarak yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Eskişehir yorgan temizliği konusunda firmamıza güvenerek sağlıkla ve keyifle bir kullanım sağlamış olursunuz.

 

Eskişehir Yorgan Yıkama konusunda en önemli unsurlardan bir tanesi de kurutma alanlarıdır. Ecem halı yıkama fabrikasında bulunan kapalı kurutma alanlarımızda itina ile yıkana  yorganlarınız temizliği bozulmadan kurutulmaktadır. Yorgan yıkama Eskişehir için bizleri arayarak randevu almanız yeterlidir.