Battaniye Yıkama

Battaniyeler  senenin çok büyük bir bölümünde kullandığımız ve tüm gece boyunca temas ettiğimiz eşyalarımızdandır. Bu durumda battaniyelerimizin temizliğinin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

 

Battaniyelerimiz temiz görünseler de aslında gözle görmediğimiz zararlı mikroorganizmalarla dolu olabilirler. Bu mikroorganizmalara tüm gece boyunca temas etmemiz ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Özellikle çocuklar, bebekler ve yaşlılar için kullandığınız battaniyenin temizliği çok önemlidir.

 

Peki battaniye temizliğimizi nasıl sağlayacağız?

 

Yorganlarınızın temizliği uygun makineler ve deterjanlar ile yapılmalıdır. Ecem halı yıkama olarak son teknoloji çamaşır makinelerimizde bitkisel deterjanlar kullanarak yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Eskişehir battaniye yıkama konusunda firmamıza güvenerek sağlıkla ve keyifle bir kullanım sağlamış olursunuz.

 

Ecem halı yıkama fabrikasında bulunan kapalı kurutma alanlarımızda itina ile yıkanan  battaniyeleriniz temizliği bozulmadan kurutulmaktadır. Battaniye yıkama Eskişehir için bizleri arayarak randevu almanız yeterlidir.