Halı Yıkama Aşamaları

Sipariş Alma

Ecem Halı Yıkama fabrikasında almak istenilen hizmeti bizi arayarak randevu alma işlemi ile başlamaktadır. Sizlere en yakın saatlerde ve sizlerin özel durumları da göz önünde bulundurularak randevu verilmektedir. Siz değerli müşterilerimizden diğer randevularımızın gecikmemesi için alınan randevu saatinde halılarınızı hazır hale getirmenizi rica etmekteyiz. Eskişehir Ecem Halı Yıkama İletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.   Ecem Halı Yıkama İletişim :  0222 226 00 02 - 0222 225 00 26 - 0506 654 22 99

Detayları Göster

Sipariş Alma

Ücretsiz Servis ile Halıyı Teslim Alma

Sizilere vermiş olduğumuz randevu saatinde kapınızdan halılarınızı almaktayız. Lütfen halılarınızı sadece üzerinde Ecem Halı Yıkama logosu olan araçlara teslim ediniz. Logosuz bir araca ismimizi kullanması halinde dahi halınızı teslim etmeyiniz ve hemen Eskişehir Ecem Halı Yıkamayı arayınız.   Ecem Halı Yıkama Eskişehir Telefon : 0222 226 00 02 - 0222 225 00 26 - 0506 654 22 99 

Detayları Göster

Ücretsiz Servis ile Halıyı Teslim Alma

Halı Yıkama Durulama

Tesisimize getirilen halılarınız halı yıkama maknelerinde en kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınız üzerinde deterjan kalıntıları kalmaması için iyice durulanmaktadır. Bu işlem halının temizlendiğinden emin olunana kadar tekrarlanmaktadır. Ecem Halı Yıkama Fabrikası şeffaf çalışma şekli ile halı yıkama nasıl olur diye merak edenlere ziyaret imkanı sunmaktadır.

Detayları Göster

Halı Yıkama Durulama

Halı Sıkma

Yıkanan ve durulanan halılarınız daha hızlı kuruması için sıkma makinasına alınmaktadır. Sıkma makinasında halınızın suyu sıkılarak kurutma işlemi için hazırlanmaktadır.

Detayları Göster

Halı Sıkma

Kapalı Alanlarda Kurutma

Halılarınız sıkma makinasından çıktıktan sonra kapalı kurutma alanlarımıza alınmaktadır. Kurutma alanlarımız kapalı olmasının yanı sıra çok temizdir. Kesinlikle toz toprak alan bir alanda kurutulma işlemi yapılmaktadır.

Detayları Göster

Kapalı Alanlarda Kurutma

Makina ile Son Temizleme

Kuruma işlemi tamamlandıktan sonra halılarınızın temizliği yapılmış olmasına rağmen özel vakumlu halı temizleme makinamız ile halılarınız bir kere daha elden geçirilmektedir. Bu işlem halı üzerinde kalan maytları da temizlemektedir ve son derece gereklidir.

Detayları Göster

Makina ile Son Temizleme

Son Kontrol

Tüm temizleme işlemlerinden sonra paketleme işleminden hemen önce halılarınız son bir kere detaylı kontrol edilir ve sn bakımları yapılarak paketlemeye hazır hale getirilir.

Detayları Göster

Son Kontrol

Paketleme

Tüm temizleme ve kontrol işlemlerinden sonra en son olarak halılarınız tertemiz bir şekilde paketlenerek sizlere teslim edilmek üzere araçlarımıza yüklenir.

Detayları Göster

Paketleme

Ücretsiz Servis ile Adrese Teslim

Ecem halı yıkama tüm işlemleri en kaliteli ekipmanlar ve profesyonel bir ekip ile tamamlayarak halılarınızı sizlere ulaştırmaya artık hazır. Şimdi sırada sizlere söylenen gün ve saatlerde halılarınızı teslim etmekte.   Ecem Halı Yıkama Eskişehir Telefon Numarası :  0222 226 00 02 - 0222 225 00 26 - 0506 654 22 99   

Detayları Göster